בחירת משרד רואה חשבון בפ"ת לחברות ולעצמאים

משרד רואה חשבון בפ"ת – דגשים לבחירת רו"ח לחברות ולעצמאים

איך נבחר משרד רואה חשבון באזור פ"ת? פרמטרים לבחירת רו"ח לחברות ולעצמאים

א. מהי ההכשרה של אותו רואה החשבון – אל תתביישו לשאול את רואה החשבון היכן רכש את השכלתו והיכן עשה את ההתמחות שלו, זה יוכל לתת לכם אינדיקציה די טובה בנוגע לטיב עבודתו של רואה החשבון ובאשר לרמת המקצועיות שלו.

ב. כמה שנות ותק יש לו או למשרד – ככל ששנות הניסיון גדולות יותר כך נוכל להיות בטוחים כי העסק שלנו נמצא בידיים טובות. אין חכם כבעל ניסיון, וכאשר מדובר בהתמודדות מול רשויות המיסים בישראל, אז על אחת כמה וכמה.

ג. האם יש לו אתר אינטרנט – זה אולי נשמע קצת מצחיק לבחור את רואה החשבון שילווה אתכם בשנים הבאות דווקא על פי האתר שלו, אך כיום נראות דיגיטלית היא חלק בלתי נפרד מחיינו, ולהיכנס לאתר של איש מקצוע כזה או אחר זה ממש כמו להיכנס לחנות הדיגיטלית שלו. הסתובבו מעט באתר של רואה החשבון והתרשמו. לרוב רואה החשבון יכתוב כמה מילים על עצמו ועל השירותים שהמשרד שלו מספק ובכך נוכל להבין האם הוא יכול להתאים לנו או לא.

ד. אל תתעצלו לקיים שיחה טלפונית – לאחר שביצעתם איזשהו סינון ראשוני באינטרנט, צמצמו לרשימה של כמה רואי חשבון שמצאו חן בעיניכם וצלצלו אליהם. כבר משיחת הטלפון תוכלו להתרשם ממידת השירותיות שלהם ומרמתם המקצועית וכן תוכלו לשאול שאלות שעלו בכם. כל רואה חשבון לוקח מחיר שונה וזאת בהתאם לסל השירותים שהוא מציע.

שירותי רואה חשבון פתח תקווה, ראש העין ובישובי הסביבה

כתיבת תגובה