חברת השמה הייטק

חברת השמה – הייטק, הדרך הנכונה למצוא עובד מתאים

בין אם אתם  מעסיקים השולטים על ארגון גדול ומסועף בתחום ההייטק, או בין אם אתם בעלי מקצועות מבוקשים בתחום כגון – מנהלי תוכנה, מהנדסים או בעלי התמחויות אחרות בתחום המחשבים ובתחום מערכות מידע, למצוא אחד השני, ממש לא קל. למעסיקים אין זמן לערוך את הבחינות המבוקשות לעובדים הפוטנציאליים, ולמבקשי העבודה בתחום, לא תמיד ידוע וברור היכן מחפשים עובדים והם אינם נוהגים כך סתם לשלוח קורות חיים בדואר, שלרוב, לא יוצא שמישהו מביט בהם כלל, בשל כמויות קורות החיים שהמעסיקים מקבלים. אחת השיטות המומלצות למחפשי עבודה בתחום ההייטק היא לרשום באחד ממנועי החיפוש המובילים, "חברת השמה- הייטק " ואז סביר להניח שתקבלו רשימה ארוכה של חברות העוסקות בתחום.

חברת השמה הייטק, מה הם היתרונות?

מבחינת המעסיק, היתרונות מרובים. לא קל היום למצוא עובד מתאים, ולא רק לסוג העבודה, שכן לארגון תרבות משלו, חומר אנושי מסוים ועוד מאפיינים להם צריך להתאים העובד ולא רק לסוג העבודה עצמה. לעיתים מסתבר שהמעסיק מבזבז זמן יקר, בחר את האיש הלא נכון, בשל חוסר זמן וכלים מתאימים לבדוק את התאמתו, ונוצר מצב של חוסר נעימות, האיש מפוטר, חוזר שוב למעגל מחוסרי העבודה, ועל המעביד לחזור שוב ולחפש. חברת השמה המתמחה בתחום ההייטק, תעזור לשדך בין העובד למעביד, לאחר שביצעה את כול מבחני הסינון והמיון המתאימים, ערכה עם המועמדים ראיונות אישיים, בדקה ניסיון קודם ועוד פרמטרים רלוונטיים. חברת השמה בתחום ההייטק מעסיקה לרוב יועצים תעסוקתיים ופסיכולוגים בעלי תארים מתקדמים , כך שבסופו של תהליך נשלחים אך ורק המועמדים הכי מתאימים למשרות ההולמות את כישוריהם.

חברת השמה הייטק, לא רק חיפוש עובדים

חברת השמה מקצועית בתחום ההייטק לא רק משדכת בין המועמדים המתאימים לעבודה ההולמת את כישוריהם, היא גם מקשרת בין הדרישות המגוונות של המעסיק לציפיות של המועמדים בתחום תנאי העבודה , שכר ומספקת הן למועמד והן למעסיק משוב כבר במהלך תהליכי הגיוס. חברת השמה למעשה מעניקה מענה שרק ארגון מקצועי ומיומן יכול להעניק לצורכי האיוש הקיימים כיום בשוק המשרות כמו גם ליווי כול הגורמים המעורבים בהמשך דרכם.